W ramach naszej witryny korzystamy z cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami swojej przeglądarki, które w każdej chwili możesz zmienić. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Angielski Włoski
 
language selector
globe
Opinie naszych studentów o naszej szkole i kursach, które prowadzimy:

Dla podróżników i pracowników szukających zatrudnienia zagranicą

opracowaliśmy specjalne programy, pomagające w:

  • zatrudnieniu w zagranicznych korporacjach, biurach, fabrykach i małych, prywatnych przedsiębiorstwach
  • rozmowie z osobami o różnych narodowościach
  • poradzeniu sobie w najbardziej egzotycznych miejscach na świecie
W firmie językowej VEGA uczyłam się przez rok na intensywnym kursie płynnego mówienia po angielsku w celu podjęcia pracy w jednym ze szpitali w Anglii. Jestem lekarką, także bezpośredni kontakt z pacjentem jest nieodzowny na codzień. W VEGA nauczono mnie nie tylko terminologii i zwrotów medycznych, lecz przede wszystkim otwartego i płynnego porozumiewania się ze środowiskiem medycznym oraz rozumienia i rozmawiania z pacjentem. Już w Anglii nie miałam żadnych problemów z konsultowaniem się z moimi tamtejszymi kolegami lekarzami. Firma VEGA bardzo dopinguje swoich uczniów do mówienia i powoduje, że motywacja do wyjazdu staje się coraz większa w miarę nabierania pewności siebie w praktycznym używaniu języka angielskiego. Polecam tę firmę wszystkim wyjeżdżającym.

Dr med. Joanna Łysakowska