W ramach naszej witryny korzystamy z cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami swojej przeglądarki, które w każdej chwili możesz zmienić. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
 
 
language selector
globe

W Warszawie uczę języka angielskiego od ponad 18 lat.

Każdy rok przynosi mi nowych studentów o różnych osobowościach. Ostatnio, młodzi, prywatni studenci zajęli II miejsce w egzaminie FOX i IV miejsce w egzaminie języka angielskiego sponsorowanego przez Ambasadę USA. W zeszłym roku miałem okazję prowadzić zajęcia z języka angielskiego w grupie Szymona Majewskiego i Rochstar.

Prezesi banków, prawnicy, lekarze, dyplomaci i dyrektorzy - każdy z nich miał ze mną indywidualne, ciekawe zajęcia, które zaoowocowały sukcesem.

Sprzyjające okoliczności mojego pobytu w Warszawie powoduja, że zawsze z przyjemnością oczekuję na kolejne lektoraty.

Bill Lyons, kwiecień 2010.

Jesteśmy nowoczesną firmą, oferującą naukę języka angielskiego na zróżnicowanych poziomach: Opinie naszych studentów o naszej szkole i kursach, które prowadzimy:
  • Przygotowujemy naszych uczniów do dobrego rozumienia języka angielskiego i włoskiego, płynnego porozumiewania się z anglojęzyczną i włoskojęzyczną społecznością.
  • Uczymy ich takiego języka angielskiego i włoskiego, który będzie im potrzebny do zdania egzaminów, podjęcia pracy lub zamieszkania zagranicą, a także uczestnictwa w ekstremalnych i egzotycznych wyprawach.
  • Dbamy o poziom języka angielskiego i włoskiego tych, którzy muszą codziennie odbierać zagraniczne rozmowy telefoniczne, jak i tych, którzy muszą czuć się komfortowo w swoim biurze bez względu na miejsce pracy.
  • Dbamy o rozwój językowy tych, którzy chcą się zmierzyć w swoim życiu z zagranicznym środowiskiem.
  • Prowadzimy naukę angielskiego i włoskiego dla maluchów - przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.
  • Chcemy, aby nasi uczniowie porozumiewali się swobodnie w krajach Unii Europejskiej i na świecie.


Vega Business Company jest członkiem korporacyjnym Brytyjsko – Polskiej Izby Handlowej -  www.bpcc.org.pl
Współpracujemy również z duńskimi firmami: LAEGETEAM, the Danish Recruitment Company oraz BYGEBJERG,  firmą uczącą języków: duńskiego i niemieckiego podczas procesu rekrutacji polskich pracowników do pracy w Danii.kim_jestesmy_m.jpg kim_jestesmy_2_m.jpgkim_jestesmy_1_m.jpg

Z niekłamaną przyjemnością wystawiam opinię o firmie Vega!

1. Zajęcia z języka angielskiego posiadają bardzo ciekawy program,
2. Bardzo dobry kontakt z lektorem,
3. Atmosfera i tryb prowadzenia lekcji motywuje do regularnej pracy i w szybkim tempie rozwija kompetencje językowe,
4. Rytm zajęć dynamiczny i nie zezwalający na nudę,
5. Wprowadzenie elementów kultury anglosaskiej i różnych obszarów językowych.

D. Sobczyk, Commercial Director,
Real Estate Market

 

W Vega uczę się już prawie 3 lata.

Uważam, że od tego czasu mój angielski naprawdę się poprawił.

Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Już nie boję się rozmawiać po angielsku, choć kiedyś było to dla mnie problemem. Gramatyka również mi się poprawiła. Moje oceny z angielskiego w szkole też są lepsze.

Jeśli zdecydujesz się na angielski w Vega, to musisz dobrze wiedzieć, czy na pewno tego chcesz, gdyż w Vega nie ma żartów. W Vega trzeba uczyć się dużo, ale w zamian masz efekty. Zajęcia nie są nudne, dlatego także polecam wszystkim zainteresowanym naukę angielskiego w Vega.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania na temat nauki w Vega, proszę pisać ! Na wszystkie e-maile odpowiem.

Pozdrawiam,
Natalia.

 

Lekcje angielskiego w firmie Vega?

Czysta przyjemność, świetna zabawa i przyjazna atmosfera!

Już bardzo długo jestem uczennicą lektorów Vegi, więc sporo wiem o tych zajęciach.

Jeżeli nie lubisz się uczyć, nie jesteś systematyczny - bój się. Na przykład u pani Agnieszki w Vega trzeba się uczyć i przygotowywać na lekcje. Mimo lekkiego rygoru, naprawdę lubię się tam uczyć. Lekcje są ciekawe. Zawsze inne; nie tylko gramatyka. Są również rozmowy i prezentacje. Znajomość języka rośnie z lekcji na lekcję! Czuje się pewniej i nie boję się mówić. Lektorzy są sympatyczni, ale i wymagający. Trzeba się uczyć, ale widać efekty.

Bardzo polecam zajęcia w Vega! Mimo, że jest to nauka, na każde zajęcia chodzę z nieudawaną chęcią!

Emilka.

 

Brawa dla firmy VEGA za naukę języka włoskiego!

Dzięki mojej lektorce Zosi moje marzenia się spełniają. Kiedy jadę do Włoch, wiem, że porozumiem się w każdej sytuacji: na plaży, w butiku, przy drinku czy też pytając o drogę. SUPER !

Natalia Nesteruk