W ramach naszej witryny korzystamy z cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi
ustawieniami swojej przeglądarki, które w każdej chwili możesz zmienić. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Angielski Włoski
 
language selector
globe

I am very happy to tell you I've passed my LCCI EfB Level 3 exam at the 1th attempt! I know 6 languages and in my life I had good and bad teacher. Agnieszka, you are one of the best!

Sergio L.P.

Dla kogo?

Lektoraty z angielskiego języka biznesu są skierowane do polskich i zagranicznych firm i instytucji jak również osób indywidualnych, posługujących się na co dzień tym językiem w swojej pracy oraz międzynarodowym środowisku.
  • Dzięki naszej ofercie Państwo podnoszą swoje zawodowe kwalifikacje bez konieczności utraty czasu na dojazdy poza swoją firmę, gdyż to my dojeżdżamy do Państwa miejsc pracy aby prowadzić w nich kursy językowe.
  • Taka forma nauki pozwala na dostosowanie sposobu prowadzenia zajęć i ich tematyki do Państwa osobistych i zawodowych potrzeb językowych.
  • Spełniamy również Państwa pojedyncze, indywidualne życzenia, pomagając w przygotowaniu różnych projektów, negocjacji i rozmów.

Dlaczego taka forma nauki?

  • Po prostu w pewnym momencie potoczny język angielski przestaje wystarczać w negocjacjach, spotkaniach, rozmowach telefonicznych oraz podejmowaniu decyzji, finansowaniu czy też konkretyzowaniu projektów i umów.
  • Podczas konferencji i prezentacji muszą Państwo wysławiać się podobnie jak native professionals, aby zademonstrować swoje kompetencje zawodowe. W takich sytuacjach potrzebujemy przede wszystkim używać języka i zwrotów zawodowych, charakterystycznych dla naszego środowiska pracy.
  • Zajęcia z Business English spowodują, że nabiorą Państwo pewności siebie w komunikowaniu się i przekazywaniu swojej wiedzy i doświadczeń zawodowych w profesjonalny sposób. Czyli tak, aby Państwa wiedza i doświadczenie przekazywane w języku biznesu charakterystycznym dla Państwa środowiska zawodowego stały się profesjonalnym motorem do działania wszystkich zainteresowanych stron.

Certyfikaty

Na koniec każdego semestru uczestnicy zajęć otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Warunkiem uzyskania certyfikatu jest ich uczestnictwo w co najmniej 70% odbytych zajęć oraz zdanie testu końcowego z 70% pozytywnym wynikiem.

 

Cennik

Aktualną ofertę cenową można uzyskać po napisaniu swojego e-mailowego zapytania w zakładce Kontakt.

 

Zapraszamy!